• Jasło, ul. 3 maja 72
  • 513-735-377

Korzyści


Pomoc potrzebującym

Na cały świecie, każdego dnia tysiące osób potrzebują pomocy. Często skupiamy się na sobie nie myśląc o innych , wystarczy otworzyć trochę szerzej oczy i nie udawać , że nie ma problemu. Kupując produkty, które są i tak niezbędne w codziennym funkcjonowaniu możesz wesprzeć kogoś, kto własnie teraz wyciąga rękę po pomoc.  Dzięki sprzedaży baterii Energy Cell , możemy zaoferować osobom potrzebującym bezpłatny nocleg w naszych apartamentach.

dłoń
eko

Ochrona środowiska

Kupując produkty marki Energy Light i Energy Cell masz pewność, że wpływasz na poprawę środowiska. Poprzez zakup energooszczędnych żarówek LED , zmniejszasz zużycie prądu oraz nie dokładasz się do przyczyn globalnego ocieplenia. Wysoka jakość oraz wydajność baterii marki Energy Cell wpływa na rzadsze wymienianie baterii a to sprawia, że zmniejsza się ilość odpadów.

Wsparcie gospodarki

Jesteśmy polską marką dzięki temu wszystkie podatki płacimy w naszym kraju, wybierając nasze produkty budujesz lepszą przyszłość Polaków. Polecając produkty oraz idee Energy House masz pewność, że pieniądze oraz pomoc zostają w naszym kraju.

Polska Firma

Energy House to dom finansowany z komercyjnego wynajmu oraz dom przeznaczony do bezpłatnego wynajmu rodzinom, których nie stać na wyjazd wakacyjny lub inny wypoczynek. To miejsce gdzie spotyka się dobra energia życzliwych ludzi z dobrą energią baterii Energy Cell ®, z których sprzedaży utrzymanie domu jest dofinansowywane. Zamysłem dla powstałego domu jest zapewnienie mu samofinansowania, bez sięgania po dotacje i darowizny. Funkcjonowanie hotelu opierać się ma na wpływach ze sprzedaży wysokiej jakości baterii Energy Cell ®, będącą młodą polską marką baterii, zyskujących powoli uznanie konsumentów. Dzięki temu hotel będzie w stanie oferować bezpłatny nocleg wypoczynkowy rodzinom wymagających wsparcia. Energy House jest także domem dla klientów, sprzedających baterie Energy Cell ®, bowiem dzięki zakupom pakietów klienci ci zyskują również możliwość skorzystania z pobytu osobiście lub przekazania nabytego w ten sposób prawa innym osobom, w tym także potrzebującym ze swojego rejonu. Dzięki temu zasięg oddziaływania domu obejmuje szeroki obszar. Każdy z Państwa może pomóc w funkcjonowaniu apartamentów Energy House niejako przy okazji, tj. kupując wysokiej jakości baterie Energy Cell ®, które – mimo, że są lepszej jakości od dobrych i uznanych światowych marek baterii - nie kosztują wcale więcej. Za tę samą cenę otrzymują Państwo lepszą o kilkanaście a czasem nawet kilkadziesiąt procent jakość. To czysta oszczędność dla konsumentów baterii. To także korzyść dla środowiska ponieważ lepsza jakość baterii = mniej zużytych baterii = mniej odpadów. Ideą Energy House i Energy Cell® jest aby wszyscy korzystali na używaniu polskiej marki baterii. Korzyści odnoszą bowiem: środowisko, konsument, który za tę samą cenę otrzymuje dłużej działające baterie, beneficjenci korzystający z bezpłatnych pobytów w Energy House dzięki Państwu, jako wybierających na nocleg nasz dom i/lub kupujący nasze baterie. Zyskuje także właściciel marki Energy Cell ®, która dzięki takiej promocji staje się coraz bardziej rozpoznawalna. Zyskuje także całe społeczeństwo, bowiem właściciel marki płaci podatki w Polsce, w odróżnieniu od globalnych korporacji, będących właścicielem znanych światowych marek baterii, które swoje centrale mają poza Polską, tam transferują swoje zyski i tam płacą podatki.