Apartament nr 6

230.00 / night

Idealny apartament dla  grupy od czterech  do sześciu osób. Nocleg w naszych mieszkaniach, które są w pełni wyposażone zapewni wygodę i odpoczynek od codziennego zgiełku.

Clear dates

Opis

 

Apartament numer 6  przeznaczony jest na nocleg dla 4 do 6 osób. Składa się z jednej sypialni oraz jednego pokoju dziennego.

Pokój dzienny wyposażony jest w  dwie rozkładane sofy , natomiast sypialnia wyposażona jest w dwa pojedyncze łóżka. Na wyposażeniu są kołdry, poduszki i pościel. We własnym zakresie goście winni zaopatrzyć się w ręczniki oraz kosmetyki.

Apartament jest wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty do przygotowywania posiłków, w tym m.in. kuchenkę z piekarnikiem, mikrofalówkę, lodówkę, podstawowe naczynia, sztućce i przybory a także przyprawy do przyrządzania grilla.

Cena za dobę wynosi:

180 złotych dla 4 osób.

205 złotych dla 5 osób.

230  złotych dla 6 osób.

Nocleg w naszym hotelu to idealny wybór dla całej rodziny – przestrzeń oraz wyposażenie jak w każdym domu sprawi, że wynajęcie będzie kojarzyło się tylko z miłym pobytem bez obawy o żadne inne rzeczy.

Powyżej znajduje się galeria przedstawiająca ten apartament. Sprawdź dostępność i zarezerwuj pobyt w Energy House.

Do rezerwacji wymagana jest wpłata zadatku w wysokości 50% ceny całego pobytu. W przypadku braku wpłaty rezerwacja zostaje anulowana.